Тури для корпоративних клієнтів

01.04.17 — 30.11.17
  • Українські Карпати
  • 08.00 — 23.00

Пропозиція актуальна для компаній від 4-х до 20-ти осіб. Ви надсилаєте свої побажання щодо кількості днів, умов проживання (палатки подалі від цивілізації чи садиби з комфортом), кількості учасників, дат, побажань по маршруту (необов’язково) і рівню складності, і ми пропонуємо Вам декілька варіантів з подальшим обговорення. Узгоджуємо всі питання, включаючи вартість, спорядження/одяг і т.і. Ви перераховуєте нам передоплату і далі готуємось до походу.

Рівень підготовки учасників. Початковий, середній (звичайно без тяжких захворювань серця і опорно-рухомого апарату, переломів в активній фазі J). Маршрут (рельєф, складність, відстань денних переходів, з рюкзаками чи без...) буде плануватись залежно від Ваших побажань і рівню фізичної підготовки.

Кількість днів. Враховуючи, що день приїзду і від’їзду будуть задіяні тільки на-половину, радимо не менше 3-х днів, щоб це було дійсно схоже на відпочинок, спілкування, нові враження і т.і., в інакшому випадку більше часу піде на дорогу/добирання. Тобто від 3-х днів до 6-7 (за бажанням).

Team building для корпоративних клієнтів

  • Відпочинок в дружній компанії
  • Натхнення до нових ідей в роботі
  • Зміна ритму життя великих міст
  • Заряд енергії та здоров’я
  • Живі історії з життя гуцулів
  • Традиційні гуцульські страви на полонинах
  • Повний багаж нових спогадів та розповідей

Проживання

Щоб максимально відірватись від цивілізації та «загубитись» в Карпатських горах — рекомендуємо обрати ночівлі в наметах. Для звичного комфорту похід можна побудувати з ночівлями в котеджах чи готелях. Або ходити радіальні маршрути — щодня виходити в новому напрямку та повертатись до свого житла.

Похід, як гастрономічна подія. На маршрутах зустрічатимуться чорниці, малина, суниці, гриби — залежно від обраної пори року. В разі ночівлі в наметах сніданок та вечерю готуємо на вогні разом з учасниками походу. Готуємо традиційні гуцульські страви: банош, грибну юшку та чай зі збираних трав.

Атракції на маршрутах

Світанки та заходи сонця, проливні зливи та «паруючі гори», купання в крижаних водоймах та вечори біля багаття. Також завітаємо в високогірні колиби до пастухів, де скуштуємо, побачимо та послухаємо, як готують гуцульські сири: бринзу, вурду та будз.

Вартість

Вартість туру розраховується ексклюзивно в залежності від обраного маршруту, кількості днів, харчування, умов проживання, трансферу та кількості осіб.


Житло неподалік:

Кращі варіанти для поселення